Co nabízíme

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti protipožární ochrany, zejména pak:

• Provádění revizí a oprav hasicích přístrojů všech obvyklých typů (pěnové, práškové, sněhové, vodní)
  • Provádění revizí hydrantů
  • Opravy a plnění hasicích přístrojů (i lahví CO2 (určené především pro potravinářské účely a na sváření v ochranné atmosféře))
  • Prodej hasicích přístrojů a hydrantového materiálu (hydrantové hadice, proudnice, ventily, skříně,...)
  • Prodej hasicích přístrojů s ekologicky čistým hasivem vhodné zejména pro hašení elektronických zařízení, výpočetní techniky, automobilů a zařízení s jemnou mechanikou
  • Dodání požárních hlásičů a dalších druhů technických prostředků pro požární ochranu
  • Dodání požárních knih, bezpečnostních tabulek a příslušenství hasicích přístrojů
  • Pravidelné kontroly a záruční servis
  • Konzultační a poradenská činnost
  • Další služby v oboru protipožární ochrany

Při výkonu všech činností se řídíme zákonem o požární ochraně 133/85 Sb., prováděcí vyhláškou 246/2001 Sb., příslušnými normami a evropskými předpisy. Na požádání zákazníka předložíme prohlášení o shodě k veškerému nabízenému sortimentu.

Co můžete od nás očekávat:

Dodáváme pouze výrobky schválené pro použití v ČR a zajišťujeme záruční i pozáruční servis. Veškeré dodávky jsou realizovány na základě potřeb a přání zákazníka (v rámci výše zmíněných zákonných nařízení) a jejich součástí jsou i předvedení, instruktáž a instalace.

• Profesionalitu plynoucí z odborné způsobilosti
  • Serióznost v jednání
  • Spolehlivost ve všech fázích realizace zakázky
  • Osobní přístup, umožňující zvolit optimální varianty pro zákazníka
  • Bezpečnost vycházející z dodržování bezpečnostních zásad, norem a nařízení
  • Kvalitu výběrem spolehlivých a certifikovaných dodavatelů

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím bez váhání kontaktujte. Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Václav Spálenka
Sazená 146, 273 24 Velvary

Email: info@hasici-servis.cz

Možnosti platby

Novinky

Rozšíření nabídky služeb o školení a přezkoušení obsluhy manipulačních vozíků a vyhledávání rizik.